Utorak, 23. Aprila 2024.
10.8 C

FSA PRIJEDOR PREJAKA  ZA “MLADOST” KOTOR  VAROŠ

Fudbalska  sportska  asocijacija Prijedor, u okviru 13.kola Regionalne lige Republike Srpske, grupa Zapad, visokim rezultatom 4:2 porazila je FK“Mladost” Kotor Varoš. Na stadionu “Poljana” kraj Bereka, pre oko 50 gledalaca, vodeći gol u 3. minutu postigao je Miloš Stević.

Na 2:0 povisio je Ilija Runić. Gosti su u 48. minutu prekon Mesuda Avdića smanjili na 2:1 a na 3:1 u 61. minutu povisio je iskusni Igor Golić.

Igrač “Mladosti” Mladen Đukić je četiri minuta kasnije smanjio na 3:2  a u prvom minute sudijske nadoknade gol za 4:2 postiže Stević.

Za FSA “Prijedor”igrali su: Novaković, Bujić ( od 67. .Kobas), Lajić, Kabić ( od 78. St.  Mikić),Stević, Mršić, Bo. Mikić, Golić i Drinić. Rezerve: Kukić, Ivanković, Ikanović, Marin i Stojaković.Sa 16. Osvojenih bodova FSA  Prijedor je 13. tim lige.

OFK “Brdo” iz Hambarina, sa 15 bodova je 11.  tim Lige a u narednom kolu je gost lidera “Karanovca. “Sloga” iz Rakelića je na 13. mjestu a u narednom kolu gost je “fenjeraša” “Ravni” iz Međeđe.