FSA PRIJEDOR SA 3:1 SLAVILA PROTIV „KLADARA“

Fudbaleri Fudbalske sportske asocijacije Prijedor, nakon rezultatskog posta u prethodna četiri kola, na stadionu „Poljana“ pokazali su pravo lice i rezultatom 3:1 porazili tim „Kladara“. Vodeći gol za FSA Prijedor postigao je Saša Kobas u 33. minutu susreta. Gosti su uspjeli izjednačiti u 67. minutu.

Domaći su odlično odigrali finiš meča: u 82. minutu Željko Drinić je pogodio za 2:1, a Vedran Mršić u 88. minutu postiže gol za konačnih 3:1.

Za FSA PRIJEDOR igrali su: Novaković, Runić, Lajić Bujić (od 62. minuta  Rečević), Karupović (od 54. min. Golić), Đenadija, Mršić,Kobas (od  73.  min. Galonja), Rudak, Drinić, Kabić.

Fudbalska sportska asocijacija Prijedor sa 4 boda zauzima 14. mjesto, a u 6. kolu gostuje kod „Milana“ u Kosijerevu.