Utorak, 23. Aprila 2024.
15.8 C

FSA SVE BOLJA, “BRDO” KLIZI

U Regionalnoj fudbalskoj ligi Republike Srpske, grupa Zapad, fudbaleri „Gomjenice” osjetili su radost pobjede! Nakon remija i četiri poraza u nastavku Lige, na svom terenu, “Gomjenica” je sa 1:0 pobijedila ekipu “Čelinca”.

Radost zbog osvojena tri boda nakon 540 minuta donio je Bojan Draganić golom u 25. minutu. U posljednjim trenucima susreta, golman “Gomjenice” Mlađen Dragić spriječio je goste da izjednače. Draž pobjede je u činjenici da su izabranici trenera Igora Mršića posljednje mjesto i „fenjer” predali ekipi “Sloga DIPO” iz Gornjih Podgradaca.

Zahuktala Fudbalska sportska asocijacija Prijedor, kod banjalučkog “Naprijeda”, osvojila je bod. Šest kola Banjalučani su bez poraza i slovili su za favorite. Ostaje žal što Miloš Stević nije realizovao jedanaesterac u 10. minutu. Nakon obostranih prilika i fudbalske predstave za sladokusce, remi je dobrodošao za oba tima.

Trenutno desetoplasirana FSA u narednom kolu gostuje kod “fenjeraša” “Sloge DIPO” u Gornjim Podgradcima i cilja pobjedu.

“Gomjenica” je na teškom ispitu kod lidera “Dubrava”, a OFK “Brdo”  iz Hambarina , 11. tim Lige, nakon slobodnog kola, putuje kod  “Lijevča”.