Srijeda, 24. Aprila 2024.
6.8 C

„KRIVAJA“ PREJAKA ZA PRIJEDORČANE

Rukometaši “Prijedora” na gostovanju u Zavidovićima, doživjeli su poraz od “Krivaje” rezultatom 17:38. Na početku meča pretposljednjeg 23. kola Premijer lige BiH, podmlađeni tim “Prijedora” bio je ravnopravan protivnik iskusnom timu “Krivaje”.

Nakon pet minuta susreta povrijeđeni su igrači “Prijedora” iskusni Nikola Jovanović i mladi Stefan Kolundžija, a to se odrazilo na učinak i igru Prijedorčana. Domaći su nakon rezultata 20:7 na poluvremenu u drugom dijelu pojačali tempo za konačan rezultat od 21 gola viška 38:17.

Prijedorčanima su nedostajali Aleksandar Kaurin i Jovica Radaković, te golmani Bojan Babić, Nikola Topić i Stefan  Đuričić. U timu “Prijedora” uspješno je debitovao mladi golman Borislav Knežević koji je uknjižio 10 odbrana. Andrej Miljuš je postigao četiri, Kristijan Kecman i Darko Dragović po tri, a Milan Radaković i Valentin Vilušić po dva gola. U listu strijelaca upisali su se Milan Balaban i mladi Viktor Šerbula koji je odlično odigrao meč.

U posljednjem susretu, u srijedu 26. aprila, od 19.00 časova,  rukometaši “Prijedora” dočekuju osmi tim lige “Goražde”.