Utorak, 23. Aprila 2024.
15.8 C

“KRUPA” ZA ČETIRI GOLA BOLJA OD “RUDAR PRIJEDORA”

Fudbaleri “Rudar – Prijedora”, nakon desetodnevnih priprema u ambijentu hale “Lasta” u Prijedoru u  Krupi na Vrbasu odigrali su test meč i doživjeli visoki poraz.

Premijerligaš BiH “Krupa” je slavila rezultatom 4:0, poluvrijeme 2:0.

Trenert “Rudar-Prijedora” Zlatko Jelisavac priliku je dao svim momcima a nedostajali su Ognjen Jaćimović i defanzivac Dušan Milinković.

Mrežu Prijedorčana “načeo” je njihov bivši igrač  Zoran Milutinović,  a kod drugog gola asistent golgeteru BH elite Elviru Koljiću  bio je “rudarevac”  Ajdin Redžić.

Nakon odmora, prvi napad Krupljana Kalić je,  u 46. minuti” pretvorio u vođstvo od 3:0 a Mirković je u 50. minuti povisio na, konačnih “Krupa” 4-“Rudar Prijedor” 0.

Tim “Rudar Prijedora”, prema  šansama Krupljana, dobro je i prošao na prvoj ovogodišnjoj probnoj utakmici.

“KRUPA”- “RUDAR PRIJEDOR” 4:0

KRUPA NA VRBASU – Stadion: FK “Krupa”. Gledalaca: 100. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka).

Strijelci: 1:0 Milutinović (19), 2:0 Koljić (39), 3:0 Kalić (46), 4:0 Mirković (50).

KRUPA: Kutić, Vuković, Jašarević, Vidović, Vukotić, Milutinović, Redžić, Milanović, Šamara, Gvozdenović, Koljić. Još su igrali: Pupovac, Čomor, Maksimović, Aleksić, Guskić, Hodžić, Savić, Šahman, Kalić, Mirković, Perić, Ninković, Marjanović, Ljubenović. Trener: Slobodan Starčević.

RUDAR PRIJEDOR: Inđić, Davidović, No. Petrović, Vojinović, Popović, Gavranović, Malinović, Šakić, Rokvić, Ćatić, Mrkić. Još su igrali: Ne. Petrović, Miličević, Tomaš, Pr, Kovljen, Harambašić, Marić, Lolić, Paunović, Sl. Kovljen, Reljić, Kuridža.  Trener: Zlatko Jelisavac.

Tim “Krupe” putuje u Ohrid (Makedonija) gdje  će  odraditi petnaestodnevne pripreme  i odigrati  pet kontrolnih utakmica.

“Rudar Prijedor”, u narednom test meču, gost je  lidera Druge lige RS, Zapad “Željezničara Sport tim” u Banja Luci.