Utorak, 23. Aprila 2024.
15.8 C

“PLIVA” NAMUČILA PRIJEDORČANKE

U okviru devetog kola druge ženske odbojkaške lige Republike Srpske ekipa Odbojkaškog kluba “Prijedor” gostovala je  u Šipovu kod Odbojkaškog kluba “Pliva”.  Prijedorčanke su, teže od očekivanog, slavile rezultatom 3:2.

Prvi set djevojke “Plive” su riješile pobjedom 25:23. Prijedorčanke su izjednačile u drugom setu rezultatom 25:18. U meču punom promjena  “Pliva” dobila treći, a Prijedorčanke četvrti set. U odlučujećem, petom setu iznenađenja nije bilo,  Prijedorčanke su zaigrale angažovanije i slavile rezultatom 15:8.

Za pobjedničku ekipu  “Prijedora“ nastupile su: Snježana Đurica, Nataša Gvozden, Kristina Vuković, Slađana Batez, Sandra Stupar, Ivana Polovina, Dajana Kečan, Katarina Rončević i Zorana Janjetović.

Nakon devetog kola Odbojkaški  klub  “Prijedor ” nalazi se na drugom mjestu.