13.8 C
Prijedor

PORAZU “PRIJEDORA” KUMOVALI BIVŠI IGRAČI

NAJNOVIJE VIJESTI

Rukometaši “Krajine” iz Cazina sinoć su u našem gradu, u test meču,  rezultatom 37:31 (14:17)  pobjedili nekompletni   tim RK “Prijedora”. Gosti su nakon 4 minuta igre imali rezultat 3:1, a 4 vezana gola postigli su od petog do devetog minuta za  rezultat 7:2.

RK PRIJEDOR - RK CAZIN

Na odmor se otišlo  pri rezultatu 17:14 za goste iz Cazina.

Prijedorčani su u drugom poluvremenu zaigrali nešto bolje pa su u 34. minutu dostigli aktivni rezultat 17:19. Serijom od tri gola za dva minuta “Krajina” je imala 5 golova viška u 37. minutu, a  prednost od 7 golova   u 49. i 53. minutu.

U pobjedničkom timu dominirali su bivši igrači RK “Prijedor”: Srđan Savić sa 10, Nemanja Bezbradica i Mladen Blagojević sa po 4 gola  te Marko Stoisavljević sa učinkom od 2 gola.

Više neiskorištenih prilika i 13 odbrana Slađana Subotića kumovali su konačnom rezultatu ovog meča.

Kod domaćina najefikasniji je bio iskusni Jovica Radaković, strijelac 8 golova dok su po pet puta mrežu Cazinjana pogađali Aleksandar Kaurin, Darko Todorović i Nikola Jovanović.

U timu “Prijedora” nedostajali su pojačanja Darko Dragović, Valentin Vilušić i povratnik u tim Dejan Šešić.

“PRIJEDOR”- “KRAJINA” CAZIN  31: 37

Dvorana „Mladost“ Prijedor. Gledalaca: 100. Sudije: Tatjana Dukić i Jelena Student iz Prijedora.  Sedmerci: “Prijedor” 6 (4) Krajina 4(3)

Isključenja: “Prijedor” 2 minuta “Krajina” 6 minuta.

“PRIJEDOR”: Đurčić (dvije odbrane), A.Miljuš 3, M.Miljuš, Kecman, Balaban 1, Kaurin 5, Todorović 5,  Janković, Topić gol i 3 odbrane, M.Radaković 1, Jovanović 5, Stanić 2, Babić(12 odbrana), J.Radaković 8, Šerbula. Trener: Dragomir Šaponja.

“KRAJINA” CAZIN: Hušić 3, Subotić (13 odbrana), Stoisavljević 2, Bezbradica 4, Savić 10, Hošić 3, Dervišević 2, Durić 2, Bašagić 4, Beganović, Dautović, Nukanović 5, Nadarević, Rekić, Blagojević 4

Premijer liga BiH nastavlja se 10. i 11. februara. Prijedorčani, kao devetoplasirani tim lige, gosti su “Bosne” u Sarajevu.