Petak, 29. Marta 2024.
18.8 C

“RUDARU” SAMO BOD KOD KUĆE

Fudbaleri “Rudara” nisu uspjeli  na svom terenu doći do tri boda koja bi im olakšala posao u trci za titula šampiona Republike Srpske”. Sa zvorničkom “Drinom” odigrali su 1:1. Gosti su poveli u 27. minuti, golom Stupara. Do izjednačenja je došlo tek u 77. minuti, golom Lolića. Treba reći da je od 73. minute “Rudar” imao igrača više, jer je igrač “Drine” Marković zaradio drugi žuti karton. A nakon izjednačavajućeg pogotka Zvorničani su otali i bez golmana Vićića, koji je takođe zaradio dva žuta. Međutim, brojčana prednost i inicijativa “Rudara” nisu bili dovoljni, pa je utakmica završena podjelom bodova. Trener prijedorskog tima Zlatko Jelisavac kaže da nema šta da zamjeri svojim igračima, jer su pružili ono što je od njih i očekivao. Prilika je bilo, ali realizacija je izostala, smatra trener zeleno-crnih. A već u srijedu slijedi derbi sa liderom Lige za prvaka i glavnim rivalom za premijerligaški status “Zvijezdom 09”, za kojom “Rudar” sad zaostaje četiri boda.