11.8 C

RUKOMET: „TESLIĆ“ LAK PLIJEN ZA PRIJEDORČANE (FOTO)

Rukometaši „Prijedora“, u šampionatu Republike Srpske, rezultatom 36:27 pobjedili su  gostujuću ekipu “ Teslića”. Nakon četiri minuta igre izabranici Jovice Radakovića imali su rezultat 3:0, a  u 19. Minute bilo je 12:7 za “Prijedor” da bi se na odmor otišlo  pri rezultatu 16:11 za “Prijedor”.

Domaćio tim je solidno odigrao nastavak meča i u 40. minutu imao deset golova viška (25:15). Predvođeni iskusnim Mladenom Blagojevićem i Viktorom Šerbulom stečenu prednost domaći su održali do konačnog trijumfa  rezultat 36:27.

Na putu do druge ovosezonske  pobjede “Prijedora”  Mladen Blagojević je postigao 11, Viktor Šerbula 1o, Kristijan Kecman 6, Aljoša Cvijić 5, Milan Balaban 3 i Milan Miljuš gol. Raspoloženi Gojko Topić je imao 18, a Stefan Đuričić 8 odbrana.

Doprinos pobjedi dali su još: Borislav Knežević,  Ognjen Rujević, Vuk Kovačević, Luka Kesar i Nemanja Vokić. Kod gostiju Aleksandar Cvijić je postigao 11, Husein Beginović 5 i Dragan Vuković 4 gola.

U narednu srijedu, 15. novembra, rukometaši “Prijedora”  gostuju u Brčkom gdje im je domaćin  RK “Jedinstvo 2015”.