Rukometaši  ”Prijedora ” bolji od “Čelinca”

Nakon gostujućeg remija  kod  “Kozare” u Gradišci, Omladinski rukometni klub “Prijedor” je  treću prvenstvenu pobjedu ostvario na parketu Dvorane „Mladost“ Prijedor pobjedom od 36:35 nad ekipom “Čelinca”.  U kvalitetnoj rukometnoj predstavi tim„Prijedora“ je nakon tri minuta igre imao rezultat 3:1, a gosti su, deset minuta kasnije, ostvarili  rezultat 8:5. Serijom od četiri gola od 18. do 23. minuta domaći su izjednačili na 11:11,  a na odmor se otišlo pri rezultatu 17:14 za “Prijedor”. U nastavku igralo se gol za gol, a tri minuta pred kraj „Prijedor“ je imao rezultat 35:32 i minut prije kraja postižu gol. Gosti, sa tri gola u tom periodu, samo su ublažili poraz.

U pobjedničkom timu najefikasniji, sa 17 postignutih golova, bio je Sandro Popović. Mladen Blagojević i Viktor Šerbula su postigli po pet, Kristijan Kecman tri a po dva gola Nemanja Vokić, Nikola Ivanović i Milan Radaković. Veliki doprinos pobjedi dao je golman Bojan Babić sa 20 odbrana. Pobjeda mladog tima „Prijedora“ dobiva na značaju ako se zna da, zbog povreda,  u ovom meču nisu nastupili ponajbolji igrači „Prijedora“ Miloš Marčetić, Aljoša Cvijić i Srđo Selimbegović. U narednom kolu izabranici trenera Jovice Radakovića gostuju u Kotor Varošu.