6.8 C
Prijedor

STEFAN MIKIĆ I MILOŠ STEVIĆ PRESUDILI “GOMJENICI”

NAJNOVIJE VIJESTI

U gradskom fudbalskom derbiju 20. kola Regionalne lige Republike Srpske, grupa Zapad, domaća FSA Prijedor je rezultatom 2:0 pobjedila posljednji tim lige “Gomjenicu”. Pobjednik je odlučen u posljednjih 30 minuta susreta.

U 62. minutu  Miloš  Stević je prodro po lijevoj strani i uputio centaršut. Sa 10 metara Stefan Mikić je pogodio nebranjeni dio mreže gostiju i doveo FSA Prijedor u vođstvo od 1:0. Miloš Stević je u 70. minutu predriblao odbranu “Gomjenice” i šutem sa ivice šesnaesterca pogodio za 2:0. Vedran Mršić i Miloš  Stević  imali su zrele prilike da povise vođstvo. Kod gostiju, koji nisu imali rezervne igrače, odbranama se istakao Vojislav Vasiljević.

FK FSA PRIJEDOR – FK “GOMJENICA”  2:0

Stadion:  “Poljana“ kraj Bereka. Gledalaca: 40. Glavni sudija: Aleksandar Jevtić. Pomoćne sudije: Miloš Kovačević i Mladen Stupar. Delegat i kontrolor suđenja: Vladimir Lazić.

FSA PRIJEDOR: Dejan Milinković, Miloš Rečević, Atif Ikanović (od 65. Mirko Škrbić), Đuka Bilaković, Stefan Mikić, Miloš Stević, Vedran Mršić, Miloš Rudak,  Goran Kotaran, Vuk Mudrinić, Srđan Čulić. Na klupi su bili: Boris Šorga i Milomir Novaković.

FK “GOMJENICA”: Vojislav Vasiljević, Darko Tadić, Igor Mršić, Igor Bojan Draganić, Perica Pantoš, Željko Grbić, Stefan Stojić, Dušan Davidović, Milorad Gnjatović, Dejan Đurkić i Mlađan Dragić.

FSA Prijedor sa sedam pobjeda, tri remija i devet poraza uknjižila je 19 bodova i trenutno je na 11. mjestu. “Gomjenica” je posljednji 15. tim lige sa tri pobjede, tri remija, 13 poraza i 12 bodova.