Petak, 29. Marta 2024.
7.8 C

BICIKLISTI IZ PRIJEDORA OSVOJILI DVIJE MEDALJE U POŽEGI

Na posljednjoj trci Slavonske lige za 2016., koja je vožena u Požegi, biciklisti kluba „Austronet Procycling“ osvojili su dvije medalje, obje u kategoriji kadeta.

Prvo mjesto osvojio je Siniša Lukić, dok je srebrenu medalju osvojio David Mijić. Pored njih, iz prijedorskog kluba su nastupili i Adrijan Turnšek u kategoriji juniora, Milica Maksimović i Una-Milana Pjević u konkurenciji žena.

Ovo je još jedan u nizu dobrih rezultata koje su biciklisti ovog kluba ostvarili u proteklom periodu. Treba izdvojiti i nastup u zadnjem kolu „ŠKODA XC” Lige BiH, koji je vožen u Tuzli, gdje je “Austronet Procycling” osvojio četiri medalje.

Sljedeće takmičenje kome se prijedorski biciklisti okreću je biciklistički maraton u Laktašima, koji će biti održan 9. oktobra.