FK “Omarska”: Težak poraz u gostima

Proteklog vikenda odigrano  je prvo kolo 2. Lige RS za fudbalere. Ekipa “Omarske” neslavno je ušla u novu sezonu, jer je rezultatom 4:1 poražena na gostovanju kod “Laktaša”. Domaćin je do vođstva došao u 13. minutu, autogolom Bojana  Romanića, koji je glavom savladao vlastitog golmana. “Omarska” je od 34. minute imala i igrača više, jer je zbog oštrog prekršaja Savić zaradio direktan crveni karton. Međutim, plavi tim nije mogao do izjednačenja. U drugom poluvremenu počela je goleada “Laktaša”, pa je na 2:0 povisio Šavija u 63. minuti. Još dva gola dali su Telić i Šipovac. Utješni gol za “Omarsku“ postigao je Dejan Romanić, efektivnim pogotkom u 88. minuti susreta. Naredni protivnik je “Proleter”, ,koji u Omarsku dolazi ohrabren pobjedom nad “Borcem” iz Šamca.