Srijeda, 24. Aprila 2024.
6.8 C

FK “RUDAR PRIJEDOR”: ANEMIČNA IGRA ZA TRI BODA (VIDEO)

Fudbaleri “Rudar-Prijedora” rezultatom 2:1, savladali su “Željezničar Sport tim”. Domaći su krenuli silovito i u trećem minutu Draško Lolić je pogodio stativu, a tri minuta kasnije šut Ljubiše Pecelja zaustavlja prečka. Najbolji akter krajiškog derbija, Demir Jakupović, nakon centaršuta Lolića, postiže vodeći gol. Gosti su zaprijetili u tri navrata, ali je golman Nemanja Petrović zaustavio šuteve Bosančića i Markovića.

U 42. minutu mladi Stefan Gavranović  postiže gol za 2:0, a i gosti tvrde da je iz ofsajd pozicije. “Željo” je smanjio na 2:1 u 69. minutu, kad je strijelac bio Nikola Jokanović, a i ovaj gol je, navodno, iz ofsajd pozicije. U dva navrata, sa gol linije “Rudar-Prijedora” loptu je izbijao stameni Nemanja Pekija.

Za “Rudar-Prijedor” igrali su: Ne. Petrović, No. Petrović, Jakupović, Lolić (od 74. min. Šakić), Vojnović, Pekija, Pecelj, Jaćimović, Gavranović (od 69. min. Jandrić), Marić (od 90.+2.min. Popović), Davidović. “Rudar-Prijedor” sa 10 bodova zauzima treće mjesto, a u narednom kolu gost je “Kozare” u Gradišci.