4.8 C

FK “RUDAR PRIJEDOR” TREĆI NAKON REMIJA 0:0 PROTIV “TEKSTILAC KORTA”

Na gostovanju u Derventi, protiv “Tekstilac Korta”, fudbaleri “Rudar Prijedora” igrali su najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Prijedorčani su u 15 minutu imali razlog za slavlje kad su pogodili mrežu domaćih, ali je  sudija Slaviša Mazić iz Vlasenica poništio gol zbog navodne ofsajd pozicije. U nastavku oštar šut uputio i golgerter Ognjen Jaćimović.

Domaćini su u 30. minutu imali kaku taku priliku ali je Vladanko Komlenović  loptu glavom poslao pored gola.

Golman  “Rudar Prijedora” Đorđe Šarac je dobro inervenisao minut kasnije kad je, nakon izvedenog kornera, zaustavio šut Dragana Jolovića.

Iako su oba tima  imali prilike mreže su ostale netaknute. Nakon mešto dinamičnijeg poluvremena u nastavku se uglavnom igralo izmađu dva kaznena prostora.

“TEKSTILAC KORT”– “RUDAR PRIJEDOR” 0:0

Stadion: Gradski. Gledalaca: 200. Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Žuti kartoni: Marić i Kovač (“Tekstilac Kort”), Lolić, Rokvić, Popović, Kovljen, Miličević (“Rudar-Prijedor”).

TEKSTILAC KORT: Pećić, Marić, Jolović, Kovač, Đuričić, Brković (od 88.min. Kremenović), Stijepić (od 64.min. Susaković -), Ćorić, Komlenović, Duspara (od 76.min. Đekić -), Gatarić. Trener Zoran Dragišić.

“RUDAR PRIJEDOR”: Šarac, Davidović, Lolić, Šakić (od 66.min.Milićević ), Rokvić (od 46.min. Panić), Malinović, Jaćimović, Gavranović (od 10.min.Kovljen), Popović, Harambašić i kapiten Marić. Rezerve: Dejan Inđić, Milenko Malović, Dušan Milinković i Ammar Paunović. Trener: Zlatko Jelisavac

Nakon tri kola plej-ofa “Borac” je prvi sa 62 boda, a “Podrinje” drugo sa 47. bodova. Trećeplasirani je “Rudar Prijedor” sa 45 bodova.