FSA PRIJEDOR OSVOJILA BOD PROTIV JEDINSTVA

FSA Prijedor, nakon pobjede rezultatom 6:1 nad Ukrinom iz Čečave, odigrala je nerješeno 1:1 protiv Jedinstva iz Žeravice.

Gostujuća ekipa iznenadila je favorizovanog domaćina i u 22. .minutu postigla gol za rezultat poluvremena.

Nakon odmora prijedorski akademci zaigrali su angažovanije

Miloš Sadžak je izjednačio u 73. minutu golom iz penala.

+Gosti su se predstavili kao težak protivnik. Trener FSA Prijedor Nenad Bašić ističe:

-Gosti su odigrali odgovorno,povukli se i kroz dubinu i preko zadnje linije vrlo lako dolazili u šansu da daju još koji gol.U drugom poluvremenu smo bolje odigrali,stvorili dosta šansi, imali totalni posjed lopte.Remi je realan rezultat,kazao je Bašić.

FSA Prijedor sa 43 boda je peti tim lige.U narednom kolu gost su Poleta 1926 u Brodu.

Za FSA Prijedor igrali su: Dejan Milinković(od 46.Milan Zgonjanin),Miloš Rečević, Miloš Rudak, Igor Golić, Milan Kovačević (od 89.Danilo Grbić), Nemanja Marinović (od 62.Nemanja Knežević), Borislav Mikić, Vedran Mršić, Stefan Crnobrnja(od 46.Dragoslav Babić),Miloš Sadžak, Željko Stegić, Marko Mršić.