Utorak, 23. Aprila 2024.
15.8 C

FSA PRIJEDOR U POLUFINALU KUPA GRADA

U odgođenoj utakmici četvrtfinala Kupa Prijedora FSA Prijedor je rezultatom 5:1 porazila OFK “Berek 1975”. Vodeći gol u 22. minutu postigao je Dragoslav Babić, a na 2:0, šest minuta kasnije, pogodio je mladi Stefan Paspalj.

Golgeter FSA Prijedor Milan Kovačević, za 19 minuta, postigao je tri gola (76,78 i 85.).

Počasni gol za OFK “Berek”, u 88. minutu, postigao je Dragan Vučić. Momci Samira Zulića su se, po pljusku i kišovitom vremenu, lavovski borili i nisu razočarali. Poraz od tima koji je dva ranga iznad “Bereka” nije bolan. Visok rezultat ne prikazuje sve ono što se dešavalo na terenu.

OFK “BEREK 1975” – FSA PRIJEDOR 1:5

OFK “Berek 1975”: Nikola Bogunović, Elvin Čirkić (od 46. Nermin Isaković), Željko Drinić, Alesio Omerinović, Dragan Vučić, Nebojša Babić, David Jovanić, Denis Mujadžić (46.Nikola Ivković), Mlađan Jurišić, Nemanja Milinković (77. Ramiz Huseinović) i Davor Drinić.

FSA Prijedor: Milan Zgonjanin, Stefan Paspalj, Igor Golić, Milan Kovačević, Danilo Grbić (65. Mirko Škrbić), Nemanja Knežević, Vedran Mršić, Dragoslav Babić, Željko Stegić, Marko Mršić.

Akademci Aleksandra Savića i Nenada Bašića žele izboriti finale.