Srijeda, 24. Aprila 2024.
6.8 C

KOŠARKA: „VARDA“ BOLJA OD PODMLAĐENOG „PRIJEDORA“

Podmlađen i igrački oslabljen tim košarkaša „Prijedora“, na gostovanju kod “ Varde” u Višegradu, doživio je poraz rezuzltatom 56: 83. Domaći su prvu četvrtinu dobili rezultatom 19:13, a drugih deset minuta igre pripalo je Prijedorčanima rezultatom 18:14. Nakon odmora Višegrađani su zaigrali angažovanije i treću četvrtinu dobili rezultatom 26:10, a u poslednjoj četvrtini bilo je 24:15  za “Vardu”.

Za pobjedu domaćina od 27 koševa  razlike najzaslužniji su Gojko Sudžum sa 24 poena uz 14 skokova i Nemanja Stanimirović koji je postigao 22 poena i imao 13 skokova.

U timu „Prijedora“ Mirza Todorovac je ostvario 20, Žarko Rajković 12, Dragan Vuković 7, Srđan Stakić i Ognjen Bilanovović po četiri i Aleksandar Ivetić tri koša. Još su igrali: Draško Tadić i Nikola Pašić.