7.8 C
Prijedor

„KRIVAJA“ U FINIŠU NADIGRALA „MIRU“

NAJNOVIJE VIJESTI

Rukometašice “Mire”, na gostovanju u Zavidovićima, doživjele su poraz od ekipe “Krivaje”, rezultatom 29:33.

Od samog početka ovog derbija rukometašice “Mire” dominirale su na terenu, a  na poluvremenu su imale rezultat 18:15. U pojedinim trenucima “Mirine” djevojke su imale i po pet golova viška.

Stečenu rezultatsku prednost izabranice Ljubice Ivetić uspjele su sačuvati do 48. minute susreta.  Domaće rukometašice sjajnom serijom od 12:4 dolaze do rezultatskog preokreta za  pobjedu rezultatom  33:29.

U timu “Mire” Azra Bašanović je postigla 10, a Jelena i Dragana po 5 pogodaka dok je  Darjana Vukliš  imala 18 odbrana.

U narednom, posljednjem kolu Premijer lige BiH za sezonu 2016/2017, rukometašice “Mire”su slobodne. Sa podmlađenim timom u polusezoni “Mira” je na trećem mjestu.