Na 17. Međunarodnom karate turniru “Banjaluka open 2021” u organizaciji Karate kluba “Sinđelić” iz Banjaluke okupilo se 487 sportista iz 37 klubova, Austrije, Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Federacije BiH i Republike Srpske.

Na ovom prestižnom turniru učestvovali su i takmičari KK “Shodan” koji su u generalnom plasmanu zauzeli treće mjesto osvojivši osam zlatnih, osam srebrnih i pet bronzanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Vuk Vukić – dvije, Jelena Kuzmanović – dvije, Sergej Novaković, Marija Topić, Nikola Uzelac i Dunja Ćulibrk. Srebrne: Damir Burnić, Nea Handanagić – dvije, Emilija Milić, Sara Gojić – dvije i Marija Topić. Ekipno juniori (Damir Burnić, Sergej Novaković i Marko Kmezić). Bronzane: Uroš Rajilić, Andrej Matanović, Elmas Kararić, Nikola Uzelac i Gabrijela Ćulibrk.