12.8 C
Prijedor

OFK “BRDO” U FINALU KUPA GRADA

NAJNOVIJE VIJESTI

Fudbaleri OFK “Brdo” prvi su finalisti Kupa Grada Prijedora. Za favorizovanog drugoligaša Republike Srpske, vodeći gol u 15. minutu postigao je Boro Bogoljub Stupar. Tim domaće “Ljubije”, član Četvrte lige Prijedor, nije iskoristio priliku za izjednačenje, a gol je spasio iskusni golman “Brda” Jadranko Vidović.

Tim “Ljubije” solidan otpor pružao je do 66. minuta kada je za 2:0 gol postigao Edin Sarhatlić. Pet minuta pred kraj meča gol za konačnih 3:0 postiže kapiten Vahid Karupović.

FK “LJUBIJA” – OFK “BRDO” 0:3 (0:1)

FK “Ljubija”: Asmir Šunić, Asmir Hasanagić, Srđan Radić (80. Momčilo Grbić), Darko Zdjelar, Goran Kugić, Damjan Babić (82. Dražen Đukić), Mirnes Brdar, Miroslav Babić, Boris Knežević, Ozren Gajić i Svetislav Knežević.

OFK “Brdo”: Jadranko Vidović, Haris  Harambašić, Vahid Karupović, Nemanja Vujatović (od 46. Manojlo Trkulja), Zoran Miodragović, Miloš Stević (65. Danilo Kuridža), Edin Sarhatlić (85. Benjamin Hodžić), Boro Bogoljub Stupar (46. Nikola Krneta), Milan Bundalo, Anes Vojniković, Duško Karajica (78. Dino Dedić).