9.8 C

OFK “BRDO” U POBJEDNIČKOM RITMU

OFK “Brdo” nakon osvojenog boda na vrućem terenu u Čelincu i pobjede 8:0 nad “Slogom” iz Saničana u Kupu Grada, rezultatom 5:1 porazilo je “Borac” iz Šamca.

Vodeći gol, u 10. minutu, postigao je Nikola Krneta, a četiri minuta na 2:0 povisio je Miloš Stević. Rezultat poluvremena 3:0, u 44. minutu, postigao je Edin Sarhatlić.

Zoran Miodragović je u prvom minutu nastavka povisio na 4:0, a u 75. minutu gol za 5:0 postiže Emir Kadirić.

Uz strijelce golova, za 11. pobjedu zaslužni su: Miloš Babić, Manojlo Trkulja, Haris Harambašić, Nemanja Vujatović, Edin Isaković, Miloš Bundalo, Nemanja Miljević, te Danilo Kuridža, Anes Vojniković, Dino Dedić i Duško Karajica, te trenerski duet Mirza Alkić i Goran Kecman.

Sedmoplasirano “Brdo” u srijedu 17.maja, gost je “Sloge” u Trnu.