7.8 C
Prijedor

“OMARSKA” BEZ MILOSTI  PORAZILA “LJUBIĆ” IZ PRNJAVORA

NAJNOVIJE VIJESTI

Odličnu fudbalsku predstavu, u 27. kolu Druge lige Srpske, grupa Zapad, odigrali su domaća “Omarska” i „Ljubić” iz Prnjavora koji se bori za opstanak. Od početka se igralo ofanzivno sa obje strane, a nakon što zrele prilike za “Omarsku” nisu iskoristili Branko Rosić i Mirko Hrvaćanin, gosti su vodeći gol postigli u 29. minutu. U posljednjim trenucima prvog poluvremena, prvotimac “Omarske” Višić pogodio je prečku gostiju, a na odmor se otišlo pri vođstvu gostiju od 1:0. U drugom poluvremenu viđeno je  mnogo prilika, a “Omarska” je u 50. minutu, nakon kornera, izjednačila golom Aleksandra Višića. U 71. minutu, nakon kornera, Anando Krecelj doveo je “Omarsku” u vođstvo 2:1. U sudijskoj nadoknadi, Branko Rosić umakao je odbrani “Ljubića” i postigao gol za konačnih 3:1.

„Omarska” – “Ljubić” 3-1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Žižak u 29 minutu, 1:1 Višić  u 50, 2:1 Krecelj 71, 3:1 B. Rosić 90+

Stadion FK “Omarska”. Glerdalaca 100. Sudija: Marko Erak (Krupa).

Žuti kartoni: Krecelj (“Omarska”), Žižak  i B. Todorić (“Ljubić”).

FK “Omarska”: Jokić, Zdjelar, Bo. Romanić, De. Nišević, De. Romanić  ( od 61. Da.Romanić ), Krecelj ( od 87. Lugonja), Grahovac, Anđić, Br. Rosić, Višić, Hrvaćanin (od 79. Pađan). Rezerve: Drinić, Gavranović, Đ.Rosić,, Ma. Jokić.

Petoplasirana “Omarska”, u 28. kolu, gost je “Laktaša”.