Utorak, 23. Aprila 2024.
10.8 C

“PLEMIĆI” OD REZERVE „PRIJEDORA” BOLJI ZA 24 GOLA

Rukometaši „Prijedora” u 23. kolu Premijer lige BiH u Mostaru od “Zrinjskog” poraženi su rezultatom  18:42.

Protiv rezervnog sastava Prijedorčana “plemići” su prvo poluvrijeme riješili sa 15 golova viška (23:8). U nastavku su svi igrači “Zrinjskog”  dobili svoju priliku, što su i opravdali sjajnom igrom. Odličnim učinkom priključili su se i sva tri domaća golmana.

Kod gostiju najefikasniji su bili Nikola Jovanović sa šest i Stefan Kolundžija strijelac pet golova.Filip Vilušić je postigao tri a Kristijan Kecman dva, a po gol Viktor Šerbula i Milan Radaković.  Golmani Bojan Babić, Gojko Topić i Stefan Đuričić ukupno su imali 12 odbrana.

Premijer liga BiH za rukometaše nastavlja se u srijedu 19. aprila. Gost “Prijedora” je “Čelik”.