Uspješnu takmičarsku sezonu Tenis klub “Dr Mladen Stojanović” Prijedor, tradicionalno, okončava klupskim prvenstvom. Proteklog vikenda održan je prvi dio takmičenja djevojčica i dječaka, juniora i juniorki.

U kategoriji djevojčica do 10 godina igrale su Elena Torbica i Sara Puhalić, a rezultatom 7:4 pobjedila je Torbica.

Kod dječaka do 10 godina finale su igrali Savo Grujić i Damir Mudrinić. Sa  5:2 slavio je Grujić.

U kategoriji dječaka do 12 godina Luka Bucalo je sa 2:0 pobjedio Stefana Puhalića.

Stefanela Topola je u meču  juniorki do 16 godina sa 2:0 pobjedila Anju Dražić.

Junior Sergej Gnjatović je opravdao ulogu favorita i sa 2:0 pobjedio Omara Toromanovića.

Direktor kluba Radovan Milojica ističe rezultate kluba i organizaciju takmičenja na nivou Republike Srpske, BiH i Evrope. Ponosan je na uspjehe takmičara na turnirima Evrope, a posebno što su i u reprezentaciji BiH. Teniski veteran i hroničar “bijelog sporta” grada Nenad Marjanović zadovoljan je igrom teniskih nada kluba i dodaje da je  pred njima svjetla budućnost.

Narednog vikenda slijedi takmičenje u ostalim kategorijama, proglašenje najuspješnijih, te  druženje takmičara, trenera, članova Uprave kluba i roditelja i prijatelja kluba.