Srijeda, 24. Aprila 2024.
6.8 C

REMI “RUDAR –PRIJEDORA” I “ŽELJE” U BANJA LUCI

Fudbaleri “Rudar Prijedora”, u drugom test meču,  u Banjaluci su protiv lidera drugoligaškog Zapada Republike Srpske  “Željezničar Sport Teama” igrali nerješeno 2:2.

Pred stotinjak gledalaca na  “Predgrađu” viđena je lijepa  fudbalska predstava. Vicešampioni Prve lige Republike Srpske produžene  polusezone “Rudar Prijedor” kontrolisao je susret većim djelom.

Srđan Malinović

Prvo poluvrijeme, uz obostrane šanese, okončano je bez golova. Nakon odmora vodeći gol za Prijedorčane, u 47. minutu, postigao je novajlija u timu Srđan Malinović, doskorašnji igrač premijerligaša BiH “Krupe”. Dva minuta kasnije izjednačio je kapiten “Želje” Dejan Bosančić.

Rezervistva “rudara” Vladan Reljić u 60. minutu povećao je prednost Prijedorčana na 2:1 a izjednačio je u 75 minutu svojim drugim golom Bosančić.

Prikazanom igrom i svim viđenim mogu biti zadovoljni kormilari oba tima  Branislav Krunić i Zlatko Jelisavac.

“ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM “- “RUDAR –PRIJEDOR” 2:2 (0:0)

Stadion: na “Predgrađu”. Gledalaca: 100. Sudija: Mario Jelić (Banjaluka).

Strijelci: 0:1 Malinović (47), 1:1 Bosančić (49), 1:2 Reljić (59), 2:2 Bosančić (75).

“ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM “ : Popović, Tadić, Ostojić, Malić, Pavlović, Bosančić, Petković, Marković, Šatara, Majkić, Jokanović. Još su igrali: Todorović, Krunić, Tadić, Kević, Grahovac, Šaula, Čolić, Bilal, Đokić, Kuzmanović, Drljača, Đurić.

“RUDAR –PRIJEDOR” :  Inđić, Marić, Vojinović, No. Petrović, Popović, Malinović, Gavranović, Rokvić, Šakić, Lolić, Ćatić. Još su igrali: Ne. Petrović, Mrkić, Panić, S. Kovljen, P. Kovljen, Miličević, Paunović, Harambašić, Tomaš, Reljić.

Za timu “Rudar-Prijedora” nisu igrali  Ognjen Jaćimović, Dušan Milinković i BH omladinski reprezentativac Ognjen Davidović.

Podsjetimo da je “Rudar Prijedor” u prvom etst mečuz, nakon desetodnevnih priprema, gostovao kod premijerligaša “Krupe” i  doživio poraz od 4:0.