REMIZIRALI “SRBAC” I “PRIJEDOR”

Rukometaši “Prijedora” odigrali su neriješeno sa ekipom “Srpca” (28:28), u susretu sedmog kola Druge lige Republike Srpske. Prvo poluvijeme bilo je prlično izjednačeno, sa tim da je “Prijedor” na odmor otišao sa jednim golom prednosti (13:12). U drugom poluvremenu domaći pojačavaju tempo i dolaze do prednosti,  koju su držali do samog finiša utakmice. Međutim, “Prijedor” je u posljednjim minutama odigrao odlično i došao do zasluženog boda. Ponovo je odličnu partiju pružio golman Kragulj, sa 23 odbrane. Sa ofanzivne strane priče u “Prijedoru” su najveći doprinos dali Škarić sa deset i Đaković sa osam golova. U redovima “Srpca” najefikasniji bio je Đurić sa sedam pogodaka. U narednom kolu “Prijedor” dočekuje ekipu “Laktaša”.