Utorak, 23. Aprila 2024.
10.8 C

RK „PRIJEDOR“: POSLIJE „TESLIĆA“ PO BODOVE KOD „JEDINSTVA“  (VIDEO)

Rukometaši „Prijedora“, su rezultatom 36:27, pobijedili gostujuću ekipu „Teslića“. Izabranici Jovice Radakovića su na odmor otišli pri rezultatu 16:11, a u nastavku susreta, u 40. minutu, imali su deset golova viška. Predvođen iskusnim Mladenom Blagojevićem i Viktorom Šerbulom. „Prijedor“ je stečenu prednost održavao do konačnog trijumfa, zahvaljujući i raspoloženom Gojku Topiću koji je imao 18 odbrana.

Na putu do druge ovosezonske  pobjede „Prijedora“ Mladen Blagojević je postigao 11 a Viktor Šerbula 10 golova i uvjeren je u bolje dane prijedorskog muškog rukometa.

Rukometaši „Prijedora“ sutra, srijeda, gostuju u Brčkom, gdje im je domaćin „Jedinstvo 2015“. Cilj tima „Prijedora“ je prva gostujuća pobjeda.