Utorak, 23. Aprila 2024.
15.8 C

“RUDAR“ I „DRINA“ PODIJELILI BODOVE

FK „Rudar Prijedor“ sačuvao je jedan bod u utakmici protiv zvorničke „Drine“, koja je završena rezultatom 1:1. Prvo poluvrijeme susreta koji je odigran na Gradskom stadionu u Prijedoru, prošlo je bez golova. Prijedorčani su u vođstvo došli u pedesetoj minuti, kada je dosuđen jedanesterac nakon što je igrač Zvorničana igrao rukom u vlastitom kaznenom prostoru.

rudar 3

Sa bijele tačke precizan je bio Bojan Burazor. Ubrzo nakon toga, u 55. minuti,  crveni karton  dobio je fudbaler „Rudara“ Novica Petrović, što je imalo velikog uticaja na igru njegovog kluba.

rudar 2

Do izjednačenja, i konačnog rezultata, „Drina“ je došla u 83. mimuti, kada je nakon izvedenog slobodnog udaraca, Stevanović glavom proslijedio loptu iza leđa golmana Nemanje Petrovića. „Rudar“ ostaje lider na tabeli, sa deset osvojenih bodova, a na redu je gostovanje FK „Zvijezda 09“.