Krajiški derbi završe je remijem, Rudar-Prijedor i Borac odigrali su 1:1. Čini se da su domaćini zadovoljniji bodom, dok je trener gostiju Nemanja Miljanović na klupi Banjalučana startovao bez poraza i tako prekinuo niz od dvije utakmice bez boda. “Rudari” su poveli u 13. minutu. Sjajno je centrirao Jakupović, a Mandić sa crte peterca glavom zapucao loptu u mrežu iza leđa Pavlovića za 1:0. Borac je potom preuzeo inicijativu, ali nije bilo pravih prilika, izuzev dva pokušaja Vranješa glavom, koji su završili preko gola Šćekića.

I onda u sudijskoj nadoknadi izjednačenje. Zakarić je izveo korner, a najviši u petercu domaćina bio je Uzelac i glavom šalje loptu u mrežu za 1:1. U drugom poluvremenu rastrzana igra. Borac je napadao, a Rudar čekao kontre, pravih prilika nije bilo, pa je nekako i remi najpravedniji ishod ovog meča. Naizgledniju poziciju imao je Vušurević u devetom minutu nadoknade, ali iskosa sa desne strane njegov pokušaj zaustavio je Šćekić.

Ovim remijem “žuto-plavi” iz Prijedora došli su do petog boda u sezoni, dok je Borac na svom kontu zabilježio samo tri. Strijelci: 1:0 Mandić (13), 1:1 Uzelac (45). Stadion: Gradski. Gledalaca: 2.000. Sudija: Velimir Drinić (Modriča). Pomoćnici: Radislav Kačavenda i Božidar Rustić (oba iz Gradiške). Delegat: Ljuban Frljić (Vitez). Kontrolor: Danko Ćavar (Široki Brijeg). Žuti kartoni: Burazor, Sajak, Santos, Gavranović (Rudar Prijedor), Jovanović, Vranješ (Borac)