FK „Rudar Prijedor“ rezultatom 2:1 savladao je „Sutjesku“, u utakmici drugog kola Prve lige Republike Srpske. Gosti iz Foče prvi su došli do vodstva u 18. minuti, golom Bokića. To je rezultat kojim se otišlo na odmor.

U nastavku susreta, trener „Rudar Prijedora“ Boris Savić u igru je uveo Rastoku i Kovačevića. Domaći tim je nastavio sa pritiskom, što je urodilo plodom u 63. minuti, kad je Jaćimović postigao gol za izjednačenje.  U 85. minuti Rastoka postiže pobjednički pogodak i „Rudaru“ donosi tri boda.

Ipak, Savić kaže da je uprkos pobjedi ovo bila preslikana utakmica iz prvog kola, kad je stvoren ogroman broj prilika, ali da su golovi izostali. Naredni protivnik „Rudaru“ biće „Zvijezda 09“, koja je u drugom kolu savladala dobojsku „Slogu“ sa 3:1.