Rudar Prijedor je, u desetom kolu Prve lige Republike Srpske, remizirao u Doboju protiv Sloge, a konačan rezultat je bio 3:3. Sloga je povela preko Bećarevića u 23. minuti utakmice, a Jaćimović je 13. minuta kasnije izjednačio te se na odmor otišlo pri rezultatu 1:1.
U drugom poluvremenu nije se dugo čekalo na pogodak. Već u trećoj minuti nastavka susreta “Rudar” je preko Davidovića došao do 1:2. Poslije ovog hladnog tuša na “Lukama” domaćini su sačuvali prisebnost pa su u 53. minutu preko Mahmutovića poravnali rezultat na 2:2, da bi pet minuta kasnije Lukić pogodio za ponovno vođstvo Dobojlija.

Deset minuta kasnije Janković, u šesnaestercu, obara Jaćimovića dosuđen jedanaesterac za Prijedorčane. Sudija Bajraktarević opravdano je pokazao na “bijelu tačku”, a izvođač je bio Burazor. Njegov oštar udarac u desni ugao uspio je da zaustavi golman Milkanović, odbije u polje, ali pravo na nogu Burazoru koji ovaj put pogađa za 3:3. Tako su Prijedorčani bar na 24. časa, zbog bolje gol razlike, preuzeli tron od banjalučkog Borca.
Doboj, igralište: Luke, Gledalaca: 300
sudija: Barjaktarević Mile (Bijeljina) pomoćnici: Vuković Radmilo i Rakić Bojan (oba iz Bijeljine)

strelci: 1:0 Bećarević (23), 1:1 Jaćimović (36), 1:2 Davidović (48), 2:2 Mahmutović (53), 3:2 Lukić (58), 3:3 Burazor (63).
žuti kartoni: Blagojević, Jupić  i Janković (Sloga), Sl.Kovljen, Jaćimović, Marić, Ćatić Ervin i Gavranović Stefan-(Rudar Prijedor).
SLOGA: Milkanović, Janković, Mahmutović, Hadžikadunić, Bećarević, (od 80. Gavrić), B.Lukić, (od 80. Sarkić), Blagojević, Jupić, (od 67. J.Lukić), Čebić, G. Lukić, Radovanović.
RUDAR PRIJEDOR: Inđić, Davidović, No. Petrović, Burazor, Rokvić, (od 60. Paunović), Vojinović, (od 60. Lolić), Milinković, Jaćimović, Gavranović, Sl.Kovljen, (od 46. Ćatić), Marić.

pripremio: Dragan Stojnić Giga