7.8 C
Prijedor

Rukomet: Dubičani prejaki za Prijedorčane

NAJNOVIJE VIJESTI

U krajiškom derbiju  5. kola  Prve  rukometne lige Republike Srpske rukometaši “Kozare Mlijekoprodukta” rezultatom 38:18 u Kozarskoj Dubici pobijedili su igrački nekompletan tim “Prijedora”. Domaći tim je prvo poluvrijeme riješio rezultatom  17:12, a I u nastavku su bili prejak protivnik za tim “Prijedor”. U pobjedničkom timu najefikasniji su bili Stanić sa 11 i Cekić sa 10 golova. U timu “Priejdora” Sandro Popović je postigao pet a Kristijan Kecman četiri gola. Odbranama se istakao Bojan Babić.

Sa dvije pobjede, jednim remijem, 127 postignutih i 143 primljena gola rukometaši “Prijedora” su  šesti tim Lige sa 7 bodova.

U narednom kolu domaćin su osmoplasiranom  Omladinskom rukometnom klubu “Borac” Banja Luka.