Rukometaši „Prijedora“, u šampionatu Republike Srpske, prekinuli su seriju poraza i rezultatom  31:23 pobjedili gostujuću ekipu “Leotar” iz Trebinja. Gosti iz Hercegovine bolje su otvorili meč i nakon 12 minuta igre imali rezultat 5:2. Serijom  od tri gola u dva minuta, “Prijedor” je u 15. minutu izjednačio, a od 23. minuta, konce igre preuzeo u svoje ruke. Na odmor se otišlo pri rezultatu 13:10 za “Prijedor”. U nastavku Prijedorčani su odigrali simultanku i u 43. minuti imali deset golova viška: 23:13. Posljednjih deset minuta, kad su igrali prijedorski momci sa malim iskustvom, gosti su postigli sedam, a domaći dva gola za konačnih 31 “Prijedor” 23 “Leotar”.

Prijedorčane su do pobjede, sa po osam postignutih golova, predvodili Mladen Blagojevićom i Kristijan Kecman. Milan Radaković je postigao pet, Milan Balaban četiri, a Viktor Šerbula dva gola. U listu strijelaca su se upisali Milan Miljuš, Ognjen Rujević, Sandro Popović, Vuk Kovačević. Gojko Topić je imao 13, a Stefan Đuričić tri odbrane.  Doprinos pobjedi dali su još: Aljoša Cvijić, Luka Kesar i Nemanja Vokić. Kod gostiju Komnenović je postigao 11, Bratić pet, Spaić tri, a Tasovac dva gola. Još su igrali: Uljarević i Petković. Zadovoljan igrom bio je i trener Jovica Radković i gledaoci koji su podržali najmlađi  tim šampionata Srpske.