Srijeda, 24. Aprila 2024.
7.8 C

RUKOMETAŠI “PRIJEDORA” POSUSTALI U FINIŠU  (VIDEO)

Rukometaši „Prijedora“ na svom terenu doživjeli su novi poraz. Rukometni klub “Kotor Varoš” mladi sastav „Prijedora“ savladao je rezultatom 42:38. Veći dio susreta igrao se gol za gol, a na pooluvremenu rezultat je glasio 22:22. Prijedorčani su u 40. minutu imali vođstvo 28:25. Nakon trećeg žutog kartona i isključenja Andreja Miljuša, došlo je do pada u igri Prijedorčana koji su uspjeli izjednačiti na 37:37 u 56. minutu. Serijom od pet golova gosti su mirno priveli meč kraju. Trener „Prijedora“ Jovica Radaković u komentaru meča ističe da su platili danak neiskustvu.

U timu „Prijedora“ Mladen Blagojević je postigao devet, Viktor Šerbula osam, a Kristijan Kecman sedam golova. Po četiri gola postigli su Andrej Miljuš i Sandro Popović, a tri Milan Balaban. U listu strijelaca su se upisali Milan Miljuš, Stefan Stančić i Aljoša Cvijić. Uz golmane Gojka Topića i Stefana Đuričića u timu je bio i Vuk Kovačević.

Trener Radaković se nada boljim danima ovog tima. U narednom kolu igra se potkozarski derbi u kom je gost Prijedora „Kozara Mlijekoprodukt“ iz Kozarske Dubice.