Utorak, 23. Aprila 2024.
15.8 C

SJEDEĆA ODBOJKA: „KOZARA“ SLAVILA U KNEŽEVU

Odbojkaški klub invalida “Kozara”, Prijedor, u Prvenstvu Republike Srpske niže pobjede. Na gostovanju u Kneževu, protiv istoimene ekipe, pobijedili su sa 3:1 uz set količnik 97:86. Prvi set “Kozara” je dobila rezultatom 27:25, dok je drugi pripao “Kneževu”. “Kozara” je u nastavku odigrala veoma dobro i naredna dva seta dobila istovjetnim rezultatom 25:18. U pobjedničkom timu “Kozare” igrali su: Miladin Cvijić, Dragan Čubrilo (kapiten), Drago Jarić, Zdravan Pepić, Marko Čubrilo, Davor Drinić, Savo Mijatović, Zoran Inđić i Mladen Kobas.

Nakon četiri pobjede u šest susreta, “Kozara” je sa 11 bodova i bod količnikom 491:490 trećeplasirani tim Lige. U fer-pleju dijele prvo mjesto sa ekipom “Dervente”.

U 8. kolu Prvenstva Republike Srpske, odbojkaši “Kozare” su slobodni, a u narednim kolima u goste im dolaze “Semberija” iz Bijeljine i Invalidski odbojkaški klub “Borac”, Banjaluka.