TEKVONDO TURNIR U VRŠCU: “LJUBIJA” DRUGA U GENERALNOM PLASMANU

Na jubilarnom 10. tekvondo turniru  „Milenijum“ u Vršcu,  Tekvondo klub “Ljubija” – Prijedor nastupio je sa 26 takmičara i osvojio isto toliko medalja: 15 zlatnih, devet srebrnih i dvije bronzane.

tek

U generalnom plasmanu, takmičari Vese Arežine su drugi, a prvo mjesto osvojio je domaći “Eurošped” Vršac koji je nastupio sa dvostruko više takmičara od “Ljubije”.

Prijedorske zlatne medalje osvojili su: Nataša Ilić, Jovana  Topić, Adi Zubanović, Ivana Zorić, Bojana Josić, Nemanja Kotoraš, Đorđe Bojić, Jelena Došen, Teodora Jarić, Srđan Miljatović, Nemanja Knežević, Mia Babić, Stefan Tadić, Dino Cerić i Bojan Cvijić.

Drugoplasirani su bili: Sanja Rastoka, Sara Topić, Saša Tadić, Miloš Jeličić, Kristina i Romana Kobas, Vuk Vujković, Danilo Vukotić i Nemanja Živanić.

Luka Vunić i Manuela Kukavica bili su treći.

Takmičarima “Ljubije” ovo je 603. pehar koji su osvojili u munulih 20 godina.

Na jubilarnom 10. tekvondo turniru „Milenijum“ u Vršcu nastupila su 424 takmičara  iz  35 kluba i sedam zemalja.

Zanimljivo je da su prvih osam medaqa sportisti  “Ljubije” osvojili u Vršcu i to su bile prve medalje sportista Prijedora u postdejtonskoj BiH.