Petak, 29. Marta 2024.
7.8 C

UBJEDLJIVA POBJEDA “RUDARA“ NA DOMAĆEM TERENU (VIDEO)

„Rudar Prijedor“ bio je ubjedljiv na svom terenu, na kojem je protekle subote sa 4:0 savlado dobojsku „Slogu“.

Već u prvom poluvremenu Jakupović je , postigavši golove u 20. i 45. minuti, nagovjestio da tri boda ostaju u Prijedoru. Još dva gol je u nastavku susreta postigao  Vojinović. Trener „Rudara“ Zlatko Jelisavac zadovoljan je pobjedom i odgovornom igrom svojih izabranika, iako je možda nedostajalo atraktivnosti. – Najbitnije je da smo osvojili tri boda. Možda to nije bila najdopadljivija utakmica, ali momci su odigrali disciplinovano i odgovorno. I na vrijeme su postigli pogotke. Tako smo mogli mirno da završimo utakmicu i da se okrenemo pripremama za meč sa „Zvijezdom 09“ – rekao je Jelisavac.

A derbi prvenstva igra se već narednog kola. Ono što može ići u korist Prijedorčana jeste činjenica da  je „Zvijezda 09“ minimalnim rezultatom 1:0 salvaldala posljednjeplasirani „Napredak“ iz Donjeg Šepka.