Subota, 27. Aprila 2024.
6.3 C

FSA Prijedor sa 3:0 porazila „Partizan“

Fudbalska sportska asocijacija Prijedor, nakon domaće pobjede rezultatom 3:0  nad banjalučkim „Naprijedom“ istim rezultatom u Kostajnici je porazila “Partizan“. Strijelac vodećeg pogotka u 13. minutu bio je  Miloš Stević. Na 2:0 povisio je najiskusniji igrač Lčige Borislav Mikić. U 84. minutu autogol je postigao Vlado Grbić.

Za  FSA Prijedor igrali su: Zoran Vranješ,Miloš Rečević, Marko Garić, Ahmet Palić, Nebojša Šodić, Igor Golić, Borislav Mikić, Miloš Stević ( od 62.Srđan Čulić), Vedran Mršić, Željko Drinić i Ilija Runić.Rezerve:  Atif Ikanović, Darko Stojaković,Miroslav Šormaz i Sergej Adžić. Trener: Nenad Bašić. Sa šest pobjeda i toliko poraza, remijem i gol razlikom 20:20, FSA Prijedor je uknjižila 19 bodova te je  8.  tim Lige. U nedjelju, 18. novembra, sa početkom u 11 časova,  na stadionu „Poljana“ kraj Bereka domaćin su ekipi OFK „Brdo“ Hambarine.