16.8 C
Prijedor

OFK „BRDO“: SA ŠEST GOLOVA PORAZILI „NAPRIJED“

NAJNOVIJE VIJESTI

OFK „Brdo“ iz Hambarina, na stadionu „Vedro polje“, sa 6:2 deklasiralo je „Naprijed“ iz Banjaluke. Gosti su vodeći gol postigli u 10. minutu, a  zatim su izabranici Mirze Alkića, za 33 minuta, postigli pet golova i na odmor se otišlo pri rezultatu  5:1.

OFK „BRDO“- „NAPRIJED“ 6:2 (5:1)

Hambarine. Stadion: “Vedro polje”. Gledalaca: 50

Strijelci: 1:0 Sabljić u 1o, 1:1 Harambašić u 15, 2:1 Miličević u 25, 3:1 Grahovac u 30. minutu, 4:1 Mešić u 37, 5:1 Miličević u 43, 6:1  Deumić u 57, 6:2  D. Diljević u 88. minutu.

OFK „BRDO“: Vidović (od 83. min. Pađan), Kobas, Harambašić, Karupović, Zdjelar, Kecman, Mešić, Deumić (od 73. min. Musić), Tica (od 65. min. Kljajić), Miličević, Grahovac. Rezerve: Kljajić, Borovac, Šakić, Miljević i Gredelj.

„Brdo“ je jesenji dio Prvenstva u Regionalnoj ligi RS, grupa Zapad, sa 19 bodova, završilo na desetom mjestu Lige.