Petak, 26. Aprila 2024.
10.8 C

OFK„Brdo“ sa 2:1 pobijedili „Čelinac“

Nakon gostujućeg poraza od 4:1 od „Partizana“ u Kostajnici i domaćeg  poraza 2:0 od ekipe „Mladosti“ Kotor Varoš, Omladinski fudbalski klub „Brdo“ je na stadionu Vedro Polje u Hambarinama sa 2:1 pobijedilo FK „Čelinac“. Golgeter “Brda” Saša Kobas je u četvrtom minutu postigao vodeći gol, a na 2:0 povisio je Nemanja Miličević.  Konačan rezultat, u 90. minutu susreta za goste je postigao Predrag Ilić.  Pred 50 gledalaca, susret je vodio prijedorski arbitar Bojan Panić, a pomoćnici su bili Bojan Džepina iz Prijedora i Marko Milunić iz Rasavaca.

Za OFK “Brdo” igrali su: Adnan Čaušević, Armin Mešić (od 84. min.  Igor Mršić), Haris Harambašić, Adnan Deumić, Željko Vidović, Dragoslav Babić, Željko Vidović, Dragoslav Babić, Željko Stegić, Nemanja Miljević Neno Grahovac i  Nemanja Miličević  i Saša Kobas (od 89. min. Suad Brdar). Rezerve: Jadranko Vidović, Ajdin Pađan, Ajdin Redžić Ajdin Behlić,Dejan Tica. Glavni trener: Mirza Alkić.

Sa pet pobjeda, jednim remijem i sedam poraza te gol razlikom 24:32, „Brdo“ je osvojilo 16 bodova i na 9. je mjestu prvenstvene tabele. U narednom kolu gost su FSA Prijedor. Očekuju veliku pomoć vjernih navijača. “Brdo” je na 12. mjestu prvenstvene tabele. U narednom kolu gost su četvrtoplasiranog “Čelinca”. Golgeter “Brda” Saša Kobas se izjednačio na listi strijelaca ove lige sa 14 golova, koliko ima i Stefan Tomaš iz “Borca” Kozarska Dubica.