Petak, 26. Aprila 2024.
15.8 C

“RUDARI” OTKINULI SAMO BOD “FENJERAŠU”

Rudar Prijedor je u današnjoj utakmici protiv, fenjeraša, Sloge iz Doboja uspio uzeti samo bod. Domaći tim je poveo u 38. minutu golom Jove Lukića. Ni “rudari” nisu bili bez šansi. Jednu takvu iskoristio je mladi Stefan Gavranović u 61. minutu kada je poravnaoi rezultat na 1:1. Do kraja ovog susreta redale su se prilike ispred oba gola ali rezultat se nije mjenjao.

Sloga – Rudar Prijedor 1:1 (1:0)

Stadion: Luke. Gledalaca: 100. Sudija: Stojan Vukota (Gradiška)  Strelci: J.Lukić u 38. minutu za Slogu, Gavranović u 61. minutu za Rudar Prijedor. Žuti kartoni: Blagojević, Fočić, Matović, Radovanović (Sloga), Ćatić, Petrović, Pecelj (Rudar Prijedor).

SLOGA: Matović 7, Janković (od 37.min.Radovanović), Hadžimujić, Miljić, Fočić (od 79.min.Lazić), J.Lukić, Gavrić, B.Lukić (od 90.min.Hozić ), Blagojević , Pljevaljčić , Ristić .

RUDAR PRIJEDOR: Ne.Petrović , Ćatić , Lolić (od 46.min.Jandrić ), Vojinović , Pekija (od 46.min.No.Petrović ), Pecelj, Jaćimović, Gavranović (od 64.min.Vejnović ), Popović , Marić , Davidović .

Igrač utakmice: Jovo Lukić (Sloga).