5.8 C
Prijedor

FK “Bratstvo” sa 3:0 porazilo „Progres“: Tri gola Duška Karajice

NAJNOVIJE VIJESTI

U 14.kolu Regionalne  lige Republike Srpske, grupa Zapad, “Bratstvo” iz Kozarca je u Kozaruši rezultatom 3:0 porazilo FK “Progres” iz Kneževa.  Domaći tim je vodeći gol postigao u prvom minutu a strijelac je bio Duško Karajica. Ovim rezultatom završeno je  poluvrijeme.  U drugom poluvremenu, nakon golova  Karajice u 48. i  56. minutu, “Bratstvo”  je imalo rezultat 3:0. Minut kasnije  gosti preko Nikole Đukarića postižu gol.  U 66. minutu bilo je 3:2 i taj rezultat je ostao do kraja.

“Bratstvo”   je igralo u sastavu:  Vojislav Vasiljević, Abaz Emin( od 60. Goran Zdjelar), Vladimir Maleš, Nemanja Vujatović, Željko Vujković(od 70. Almir Alić), Rajko Pekija, Arnes Brki, Asmir Brkić, Marko Jelača, Dejan Mijić, Duško Karajica, i Edin Sarhatlić.

Rezereve: Emir Balić, Adnan Huskić, Amir Kararić i Ahmet Kahrimanović. Trener: Nadir Nuhagić

Sa devet pobjeda, jednim remijem i četiri poraza te gol razlikom 35:25 i 28 bodova „Bratstvo“ je drugi tim Lige. U narednom kolu  Kozarčani su slobodni obzirom na odustajanje iz takmičenja FK „Milan“ iz Kosijereva.