10.8 C
Prijedor

JUNIORI „RUDARA“ SAVLADALI I „ZVIJEZDU 09“

NAJNOVIJE VIJESTI

Juniorska selekcija „Rudar Prijedora“ zabilježila je drugu pobjedu u Premijer ligi BiH. U trećem kolu , na svom terenu, savladali su „Zvijezdu 09“ rezultatom 2:1. Bilbija u 28. i Marmat u 45. minuti bili su strijelci za “Rudar” dok je Kovačević u 69. minute postigao “utješni” pogodak  za “Zvijezdu 09”. Trener junior “Rudara” Srđan Marjanović ocijenio je da su u prvom poluvremenu bili bolji protivnik od gostujuće ekipe,  da se moglo doći i do trećeg gola, ali su se dva njegova igrača povrijedila, što je uticalo na dalji tok meča. – Tad je došlo do pada u igri. Primili smo gol iz prekida, jer je “Zvijezda” visoka ekipa.  I onda smo se u zadnjih petnaestak minuta malo pomučili da sačuvamo rezultat – rekao je Marjanović. Ipak, kada se sve realno sagleda, kvalitet igrača i uslovi u kojima radi podmladak “Zvijezde 09”, može se reći da je “Rudar”  pobijedio bolju ekipu, smatra Marjanović. Naredni protivnik je “Slavija” iz Istočnog Sarajeva. Biće to teško gostovanje, kaže Marjanović, jer je u pitanju težak teren, a “sokolovi” žele što prije da upišu prve bodove.