Petak, 26. Aprila 2024.
10.8 C

KMF “PRIJEDOR” POBJEDOM U NASTAVAK SEZONE

Klub malog fudbala “Prijedor” pobjedom od 4:1 nad ekipom “Šampiona” ušao je u nastavak sezone u Prvoj ligi RS. Prijedorčani su od samog starta pokazali da su tri boda neupitna, jer je Miodragović već u drugoj minuti postigao prvi pogodak. Petnaest minuta kasnije, Miodragović ponovo pogađa. Na poluvrijeme se otišlo sa 2:0.

Pritisak KMF “Prijedor” nije popuštao ni u nastavku susreta. U 25. minutu Miodragović je šutirao i savladao golmana Bekića za het-trik i vodstvo od 3:0. Ali, minut kasnije uslijedila je dobra akcija gostiju iz Laktaša, koja je rezultirala golom Markovića. Ispostaviće se da je to bio utješni gol, jer Golić u 32. minutu trese mrežu “Šampiona” i stavlja tačku na pobjedu.

Nakon osam odigranih kola KMF “Prijedor” je na trećoj poziciji sa 15 osvojenih bodova, četiri boda više ima banjalučki “Borac”, dok je na prvom mjestu KMF “Doboj” sa 24 osvojena boda.

U narednom kolu KMF “Prijedor” ide u goste kod čelinačke “Jošavke”.