Subota, 27. Aprila 2024.
10.8 C

MARIJA GNJATIĆ OSVOJILA DVA SREBRA  U HERCEG NOVOM

U Crnoj Gori održan je međunarodni turnir “Herceg Novi Open 2022” na kome je su učestvovalo 250 takmičara iz deset zemalja regiona.Bili su tu i prijedorski stonoteniseri i stonoteniserke, a najuspješnija među njima bila je Marija Gnjatić. Ona je odigrala odličen partije i osvojila srbrne medalje u seniorskoj i juniorskoj konkurenciji.

Dobru igru  pokazao je i Miloš Radulović koji se plasirao među osam najboljih kako u juniorskoj tako i u kadetskoj konkurenciji. Među 16 najboljih kadeta plasirao se Nikola Bjelajac, a među 16 najboljih junior Kličić Adias.

Na turniru su nastupili su i prijedorski stonoteniski veterani Pero Gavranović, Vekoslav Bojić, Brane Zdjelar i Goran Unčanin, a najbolji je bio Zdjelar koji je osvojio treće mjesto.