Taekwondo klub “Ljubija”: NATAŠA ILIĆ POSTALA BALKANSKI PRVAK

Četiri člana Taekwondo kluba “Ljubija” Prijedor nastupila su za reprezentaciju BiH na Balkanskom prvenstvu u Zrenjaninu i osvojili dvije medalje. Nataša Ilić postala je balkanski prvak osvojivši zlatnu medalju u juniorskoj konkurenciji, dok je Božidar Pilipović osvojio bronzu. Nedžla Mušić i Sofija Vukotić, i pored odličnog nastupa, ovaj put su ostale bez medalja, saopšteno je iz ovog kluba uz čestitke svojim sportistima na ostvarenom uspjehu.
 
D. Sovilj/foto Fb TKD “Ljubija”, Prijedor

NAJČITANIJE